Μεταπηδήστε στο περιεχόμενο

Υποψήφιοι Βουλευτές

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ   

  1. ΝΤΟΥΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του Ιωάννη
  2. ΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  3. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος
  4. ΛΥΜΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνος
  5. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Διονυσίου
  6. ΚΑΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
  7. ΒΑΓΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Γεωργίου
  8. ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  9. ΧΑΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ζαχαρία
  10. ΦΡΟΥΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του Δημητρίου
  11. ΟΧΑΝΕΣΙΑΝ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Νικολάου
  12. ΚΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αλέξανδρου
  13. ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία
  14. ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Κωνσταντίνου
  15. ΒΑΚΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Ιωάννη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α’ ΑΘΗΝΩΝ   

  1. ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπυρίδωνος
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΕΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
  3. ΜΑΝΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Ηλία
  4. ΠΡΙΦΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Βλάσι
  5. ΣΑΚΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
  6. ΛΟΥΚΙΣΑ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του Δημητρίου
  7. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου
  8. ΠΙΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αθανασίου
  9. ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ευάγγελου
  10. ΓΚΟΡΓΚΟΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Βασιλείου Παναγιώτη
  11. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΛΙ ΑΝΝ του Κωνσταντίνου
  12. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Διονυσίου
  13. ΚΟΥΚΟΥΜΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β1′ ΑΘΗΝΩΝ (ΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ)  

  1. ΒΟΒΟΛΗΣ ΦΑΙΔΩΝ του Ηλία
  2. ΤΡΙΒΕΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου
  3. ΡΩΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευαγγέλου
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Ιωακείμ
  5. ΠΑΥΛΙΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Βασιλείου
  6. ΧΟΝΔΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του Εμμανουήλ
  7. ΚΑΛΟΥΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Παναγιώτη Στυλιανού
  8. ΗΛΙΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του Γεωργίου
  9. ΚΟΛΙΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Βασιλείου
  10. ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου
  11. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Εμμανουήλ
  12. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  13. ΣΑΡΔΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Σπύρου
  14. ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Πέτρου
  15. ΒΑΛΣΑΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου
  16. ΛΙΓΓΡΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β2′ ΑΘΗΝΩΝ (ΔΥΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ)  

  1. ΜΑΛΤΑΜΠΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αχιλλέα
  2. ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χαραλάμπου
  3. ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου
  4. ΜΠΑΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλκιβιάδη
  5. ΚΟΝΤΟΛΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ
  6. ΜΠΛΕΚΟΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ του Θεοδώρου
  7. ΔΡΟΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αναστασίου
  8. ΝΙΚΟΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
  9. ΝΤΟΥΚΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Μανούσου
  10. ΚΟΛΙΔΑ ΧΑΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του Αναστασίου
  11. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  12. ΜΑΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Περικλή
  13. ΣΚΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ευθυμίου
  14. ΡΟΥΣΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Γεωργίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β3′ ΑΘΗΝΩΝ (ΝΟΤΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ)  

  1. ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στεφάνου
  2. ΓΛΥΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του Πέτρου
  3. ΓΚΙΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Αλεξανδρου
  4. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Σπυρίδωνος
  5. ΛΑΒΙΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Γεωργίου
  6. ΜΚΡΤΙΤΣΙΑΝ ΑΓΑΒΝΗ του Ματεβός
  7. ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  8. ΒΑΒΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  9. ΜΑΡΚΟΥΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη
  10. ΜΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Παρασκευά
  11. ΖΑΝΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αναστασίου
  12. ΝΙΚΟΛΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ του Δημητρίου
  13. ΣΠΑΘΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΡΛΟΣ του Ιωάννη
  14. ΚΩΣΤΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ του Δημητρίου
  15. ΦΙΛΚΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ισιδώρου
  16. ΒΡΕΤΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Νικολάου
  17. ΓΟΥΡΖΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Παναγιώτη
  18. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ του Γεωργίου
  19. ΜΑΣΤΟΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του Λουκά

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α’ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ  

  1. ΜΠΕΧΛΗΣ ΖΩΗΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
  3. ΚΩΣΤΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του Ιωάννη
  4. ΖΑΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα
  5. ΣΥΡΙΓΟΣ ΓΙΑΣΕΜΗΣ του Ιωάννη
  6. ΚΑΡΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αντωνίου – Νικολάου
  7. ΚΟΡΡΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
  8. ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασίλειος
  9. ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του Κωνσταντίνου
  10. ΛΑΓΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Δημητρίου
  11. ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Γερασίμου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β’ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   

  1. ΣΩΤΗΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεώργιος
  2. ΦΛΑΜΠΟΥΡΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του Αντωνίου
  3. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ιωάννη
  4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
  5. ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΣΟΦΙΑ του Ιερόθεου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ   

  1. ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του Ευθυμίου
  2. ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Λουκά
  3. ΝΙΖΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θωμά
  4. ΚΩΛΕΤΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Μιχαήλ
  5. ΓΛΥΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Αντωνίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ   

  1. ΚΟΛΥΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γερασίμου
  2. ΒΑΘΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη
  3. ΒΛΑΧΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ιωάννη
  4. ΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗ ΑΝΝΑ του Θεοδοσίου
  5. ΡΑΝΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Χαραλάμπους
  6. ΒΕΝΙΕΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Σπυρίδωνος
  7. ΠΡΟΚΑΚΗΣ ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ του Πέτρου
  8. ΜΑΡΟΥΓΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του Ιωάννη
  9. ΓΟΥΛΑΝΔΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ   

  1. ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χριστοφόρου
  2. ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Φιλίππου
  3. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του Ηλία
  4. ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
  5. ΠΙΤΣΙΛΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ του Πέτρου
  6. ΜΩΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Αντωνίου
  7. ΒΛΑΧΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ   

  1. ΧΡΥΣΟΣΤΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Κωνσταντίνου
  2. ΣΤΑΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Χρήστου
  3. ΧΑΡΙΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ   

  1. ΜΑΡΝΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αποστόλου
  2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  3. ΧΑΤΖΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ του Αθανασίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΤΑΣ   

  1. ΙΩΑΚΕΙΜ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Σταύρου
  2. ΜΙΓΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Παναγιώτη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΧΑΪΑΣ   

  1. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
  2. ΒΑΡΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ιωάννη
  3. ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη
  4. ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του Συμεών
  5. ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του Χρήστου
  6. ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Παναγιώτη
  7. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου
  8. ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοδώρου
  9. ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αναστασίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ   

  1. ΣΙΛΙΟΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
  2. ΖΑΜΠΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αλεξάνδρου
  3. ΛΑΓΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Δημητρίου
  4. ΝΙΚΟΛΕΤΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
  5. ΖΑΝΝΑΚΗ ΛΑΣΚΑΡΩ του Ιωάννη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ   

  1. ΑΝΤΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΕΡΤΗΣ του Νικολάου
  2. ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΗΣΑΙΑ του Αθανάσιος

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΡΑΜΑΣ   

  1. ΕΜΦΙΕΤΖΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του Συμεών
  2. ΤΣΟΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Βασιλείου
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Δαμιανού
  4. ΤΣΑΝΙΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ιωάννη
  5. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του Ηρακλή

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ   

  1. ΜΙΧΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του Εμμανουήλ
  2. ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  3. ΖΑΒΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
  4. ΧΑΛΚΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ
  5. ΤΕΝΤΟΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ιωάννη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΒΡΟΥ   

  1. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Δημητρίου
  2. ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη
  3. ΜΠΑΔΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
  4. ΚΙΣΣΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Γεωργίου
  5. ΚΕΦΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΒΟΙΑΣ   

  1. ΚΡΟΝΤΗΡΗ ΜΑΡΙΝΑ του Γεωργίου
  2. ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Γεώργιος
  3. ΓΛΥΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου
  4. ΡΕΓΚΟΥΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Θεοδώρου
  5. ΜΟΣΣ ΕΒΕΛΙΝΑ ΓΕΩΦΡΑΝΑ του Ντόναλντ
  6. ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Περικλέους

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ   

  1. ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παντελή

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΚΥΝΘΟΥ   

  1. ΤΣΑΓΓΑΔΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΛΕΙΑΣ   

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Άγγελου
  2. ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στεφάνου
  3. ΠΟΛΕΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παναγιώτη
  4. ΒΟΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Πέτρου
  5. ΓΚΙΩΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Αυγερινού

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ   

  1. ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεώργιος
  2. ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Σταύρου
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα
  4. ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του Χρήστου
  5. ΚΑΡΑΣΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου
  6. ΘΩΜΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   

  1. ΣΤΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
  2. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
  3. ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΑ του Ιωάννη
  4. ΤΖΩΡΑΚΟΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου
  5. ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Εμμανουήλ
  6. ΦΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του Μιχαήλ
  7. ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
  8. ΜΠΟΛΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ηλία
  9. ΦΑΝΤΑΟΥΤΣΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Ευάγγελου
  10. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Περικλή

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ   

  1. ΡΕΣΒΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου
  2. ΓΟΡΓΟΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Γεωργίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   

  1. ΕΜΦΙΕΤΖΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του Συμεών
  2. ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ευάγγελου
  3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΖΩΗ του Γεωργίου
  4. ΜΕΛΕΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστος
  5. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΡΩΜΥΛΟΣ του Σωτηρίου
  6. ΠΑΙΤΑΡΗ ΑΝΝΑ του Αθανασίου
  7. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του Γεωργίου
  8. ΤΡΙΚΕΡΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Μιχαήλ
  9. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αντωνίου-Χρήστου
  10. ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
  11. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΡΑΙΣΑ του Γεωργίου
  12. ΑΝΝΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη
  13. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του Δρόσου
  14. ΑΓΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
  15. ΚΑΣΦΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του Σπυρίδωνος
  16. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του Βασίλειος
  17. ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αντωνίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   

  1. ΠΕΤΣΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παρασκευά
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του Ιωάννη
  3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
  4. ΚΟΥΡΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του Νικολάου
  5. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του Μιχαήλ
  6. ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του Κωνσταντίνου
  7. ΤΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ηλία
  8. ΠΣΕΝΙΤΣΝΑΓΙΑ ΑΝΝΑ του Νικολάου
  9. ΝΤΑΠΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ   

  1. ΓΟΡΓΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  2. ΜΠΕΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Θρασύβουλου
  3. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου
  4. ΦΛΑΜΠΟΥΡΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Λάμπρου
  5. ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του Αντωνίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ   

  1. ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
  2. ΤΣΑΒΔΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  3. ΡΑΜΠΟΤΑ ΑΡΕΤΗ του Γεωργίου
  4. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Δημητρίου
  5. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Πέτρου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ   

  1. ΣΤΡΑΤΟΜΗΤΡΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του Ηλίας
  2. ΛΑΠΠΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του Αθανασίου
  3. ΤΣΙΑΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Δημητρίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ   

  1. ΧΑΤΖΗΜΑΓΚΑ ΖΩΗ του Θεοδώρου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ   

  1. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη
  2. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου
  3. ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Χαράλαμπου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ   

  1. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεώργιος
  2. ΜΠΙΣΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Γερασίμου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΙΛΚΙΣ   

  1. ΠΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
  2. ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Κωνσταντίνου
  3. ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Δημοσθένη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ   

  1. ΚΙΟΣΚΕΡΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ του Γεωργίου
  2. ΚΟΣΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ηλία
  3. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  4. ΚΑΠΟΥΣΙΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αναστασίου

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ   

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αναστάσιος
  2. ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
  3. ΠΙΠΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοχάρη
  4. ΧΑΛΑΝΔΡΗ ΜΑΡΙΑ του Ηλία
  5. ΜΠΕΧΛΗ ΜΑΙΡΗ του Αθανασίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ   

  1. ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Στυλιανός
  2. ΛΥΒΙΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Νικολάου
  3. ΜΠΑΤΖΑΚΑ ΛΕΥΚΗ του Ιωάννη
  4. ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ
  5. ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα
  6. ΣΠΥΡΟΥ ΔΑΦΝΗ του Λουκά

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ   

  1. ΜΑΚΕΔΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Χρήστου
  3. ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ   

  1. ΕΜΦΙΕΤΖΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του Συμεών
  2. ΓΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  3. ΓΚΕΡΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου
  4. ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Κωνσταντίνου
  5. ΜΠΑΡΜΠΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου
  6. ΣΙΟΥΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Γεωργίου
  7. ΖΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ιωάννη
  8. ΣΙΜΙΤΣΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Εμμανουήλ
  9. ΤΖΗΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χαρίσιου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ   

  1. ΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
  2. ΖΑΝΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Γεωργίου
  3. ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Γεωργίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΣΒΟΥ   

  1. ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου
  2. ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΕΛΕΝΗ του Ευαγγέλου
  3. ΠΕΤΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ   

  1. ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Σπυρίδωνος

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ   

  1. ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  2. ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΑΓΓΕΛΑ του Αποστόλου
  3. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
  4. ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Τριαντάφυλλου
  5. ΒΕΡΓΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ   

  1. ΨΑΡΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΜΑΛΑΜΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ηλία
  3. ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αντωνίου
  4. ΜΑΝΩΛΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΛΑΙΡΗ του Νικολάου
  5. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
  6. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γρηγορίου
  7. ΒΕΡΓΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΞΑΝΘΗΣ   

  1. ΜΑΚΕΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  2. ΤΣΙΒΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
  3. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα
  4. ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ευαγγέλου
  5. ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αντωνίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΛΑΣ   

  1. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του Σάββα
  2. ΑΡΟΥΤΙΟΥΝΙΑΝ ΙΡΜΑ ΕΙΡΗΝΗ του Ράφαελ
  3. ΤΣΙΛΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΟΛΟΣ του Μανούσου
  4. ΜΑΛΤΑΜΠΕ ΘΕΟΔΩΡΑ του Αλέξανδρου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΙΕΡΙΑΣ   

  1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του Γεωργίου
  2. ΝΤΑΛΑΜΠΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
  3. ΝΤΕΡΜΠΕΝΤΕΡΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ του Αθανασίου
  4. ΝΑΡΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
  5. ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αθανασίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ   

  1. ΧΑΛΚΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σπυρίδωνος Ιωάννη
  2. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του Θεόδωρου
  3. ΝΤΟΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαρίση

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΕΘΥΜΝΗΣ   

  1. ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
  2. ΒΑΜΒΟΥΚΑ ΜΑΡΙΝΑ του Γεωργίου
  3. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του Πέτρου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΟΔΟΠΗΣ   

  1. ΤΟΜΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Χρήστου
  2. ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ του Δημοσθένη
  3. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοδώρου
  4. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΑΜΟΥ   

  1. ΜΑΡΚΕΖΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του Χαράλαμπου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ   

  1. ΝΤΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
  2. ΚΟΥΤΖΙΑΒΑΣΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ζαχαρία
  3. ΠΡΑΠΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σάββα
  4. ΚΟΥΚΛΙΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Ιωάννη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ   

  1. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου
  2. ΤΣΙΟΥΦΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παναγιώτη
  3. ΜΠΑΛΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Γρηγορίου
  4. ΠΙΤΣΙΑΒΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Αθανασίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ   

  1. ΖΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπυρίδωνος
  2. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
  3. ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Αθανασίου
  4. ΤΑΤΑΚΗ ΑΔΡΙΑΝΗ του Αντωνίου
  5. ΓΟΥΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ   

  1. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πέτρου
  2. ΓΙΟΦΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Θεοφάνη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΩΚΙΔΑΣ   

  1. ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευσταθίου
  2. ΜΠΕΧΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Κωνσταντίνου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   

  1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ζαχαρία
  2. ΛΑΓΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Άγγελου
  3. ΓΚΕΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  4. ΚΑΖΑΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ιωάννη
  5. ΣΚΡΕΠΕΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Δημητρίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΝΙΩΝ   

  1. ΤΣΟΥΧΛΑΡΑΚΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του Θεμιστοκλή
  2. ΜΥΓΙΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του Μάρκου
  3. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
  4. ΝΤΟΥΚΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ ΙΩΑΝΝΑ του Μανούσου
  5. ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του Επιμενίδη
  6. ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Σταύρου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΙΟΥ   

  1. ΤΑΟΥΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κυριάκου
  2. ΜΑΝΕΣΗ ΜΑΡΙΑ του Ευσταθίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ   

  1. ΝΤΟΥΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του Ιωάννη
  2. ΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  3. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος
  4. ΛΥΜΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνος
  5. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Διονυσίου
  6. ΚΑΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
  7. ΒΑΓΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Γεωργίου
  8. ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  9. ΧΑΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ζαχαρία
  10. ΦΡΟΥΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του Δημητρίου
  11. ΟΧΑΝΕΣΙΑΝ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Νικολάου
  12. ΚΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αλέξανδρου
  13. ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία
  14. ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Κωνσταντίνου
  15. ΒΑΚΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Ιωάννη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α’ ΑΘΗΝΩΝ   

  1. ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπυρίδωνος
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΕΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
  3. ΜΑΝΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Ηλία
  4. ΠΡΙΦΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Βλάσι
  5. ΣΑΚΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
  6. ΛΟΥΚΙΣΑ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του Δημητρίου
  7. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου
  8. ΠΙΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αθανασίου
  9. ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ευάγγελου
  10. ΓΚΟΡΓΚΟΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Βασιλείου Παναγιώτη
  11. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΛΙ ΑΝΝ του Κωνσταντίνου
  12. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Διονυσίου
  13. ΚΟΥΚΟΥΜΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β1′ ΑΘΗΝΩΝ (ΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ)  

  1. ΒΟΒΟΛΗΣ ΦΑΙΔΩΝ του Ηλία
  2. ΤΡΙΒΕΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου
  3. ΡΩΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευαγγέλου
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Ιωακείμ
  5. ΠΑΥΛΙΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Βασιλείου
  6. ΧΟΝΔΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του Εμμανουήλ
  7. ΚΑΛΟΥΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Παναγιώτη Στυλιανού
  8. ΗΛΙΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του Γεωργίου
  9. ΚΟΛΙΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Βασιλείου
  10. ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου
  11. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Εμμανουήλ
  12. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  13. ΣΑΡΔΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Σπύρου
  14. ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Πέτρου
  15. ΒΑΛΣΑΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου
  16. ΛΙΓΓΡΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β2′ ΑΘΗΝΩΝ (ΔΥΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ)  

  1. ΜΑΛΤΑΜΠΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αχιλλέα
  2. ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χαραλάμπου
  3. ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου
  4. ΜΠΑΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλκιβιάδη
  5. ΚΟΝΤΟΛΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ
  6. ΜΠΛΕΚΟΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ του Θεοδώρου
  7. ΔΡΟΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αναστασίου
  8. ΝΙΚΟΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
  9. ΝΤΟΥΚΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Μανούσου
  10. ΚΟΛΙΔΑ ΧΑΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του Αναστασίου
  11. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  12. ΜΑΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Περικλή
  13. ΣΚΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ευθυμίου
  14. ΡΟΥΣΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Γεωργίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β3′ ΑΘΗΝΩΝ (ΝΟΤΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ)  

  1. ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στεφάνου
  2. ΓΛΥΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του Πέτρου
  3. ΓΚΙΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Αλεξανδρου
  4. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Σπυρίδωνος
  5. ΛΑΒΙΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Γεωργίου
  6. ΜΚΡΤΙΤΣΙΑΝ ΑΓΑΒΝΗ του Ματεβός
  7. ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  8. ΒΑΒΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  9. ΜΑΡΚΟΥΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη
  10. ΜΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Παρασκευά
  11. ΖΑΝΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αναστασίου
  12. ΝΙΚΟΛΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ του Δημητρίου
  13. ΣΠΑΘΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΡΛΟΣ του Ιωάννη
  14. ΚΩΣΤΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ του Δημητρίου
  15. ΦΙΛΚΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ισιδώρου
  16. ΒΡΕΤΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Νικολάου
  17. ΓΟΥΡΖΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Παναγιώτη
  18. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ του Γεωργίου
  19. ΜΑΣΤΟΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του Λουκά

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α’ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ  

  1. ΜΠΕΧΛΗΣ ΖΩΗΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
  3. ΚΩΣΤΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του Ιωάννη
  4. ΖΑΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα
  5. ΣΥΡΙΓΟΣ ΓΙΑΣΕΜΗΣ του Ιωάννη
  6. ΚΑΡΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αντωνίου – Νικολάου
  7. ΚΟΡΡΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
  8. ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασίλειος
  9. ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του Κωνσταντίνου
  10. ΛΑΓΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Δημητρίου
  11. ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Γερασίμου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β’ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   

  1. ΣΩΤΗΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεώργιος
  2. ΦΛΑΜΠΟΥΡΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του Αντωνίου
  3. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ιωάννη
  4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
  5. ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΣΟΦΙΑ του Ιερόθεου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ   

  1. ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του Ευθυμίου
  2. ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Λουκά
  3. ΝΙΖΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θωμά
  4. ΚΩΛΕΤΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Μιχαήλ
  5. ΓΛΥΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Αντωνίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ   

  1. ΚΟΛΥΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γερασίμου
  2. ΒΑΘΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη
  3. ΒΛΑΧΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ιωάννη
  4. ΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗ ΑΝΝΑ του Θεοδοσίου
  5. ΡΑΝΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Χαραλάμπους
  6. ΒΕΝΙΕΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Σπυρίδωνος
  7. ΠΡΟΚΑΚΗΣ ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ του Πέτρου
  8. ΜΑΡΟΥΓΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του Ιωάννη
  9. ΓΟΥΛΑΝΔΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ   

  1. ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χριστοφόρου
  2. ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Φιλίππου
  3. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του Ηλία
  4. ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
  5. ΠΙΤΣΙΛΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ του Πέτρου
  6. ΜΩΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Αντωνίου
  7. ΒΛΑΧΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ   

  1. ΧΡΥΣΟΣΤΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Κωνσταντίνου
  2. ΣΤΑΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Χρήστου
  3. ΧΑΡΙΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ   

  1. ΜΑΡΝΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αποστόλου
  2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  3. ΧΑΤΖΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ του Αθανασίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΤΑΣ   

  1. ΙΩΑΚΕΙΜ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Σταύρου
  2. ΜΙΓΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Παναγιώτη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΧΑΪΑΣ   

  1. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
  2. ΒΑΡΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ιωάννη
  3. ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη
  4. ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του Συμεών
  5. ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του Χρήστου
  6. ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Παναγιώτη
  7. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου
  8. ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοδώρου
  9. ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αναστασίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ   

  1. ΣΙΛΙΟΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
  2. ΖΑΜΠΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αλεξάνδρου
  3. ΛΑΓΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Δημητρίου
  4. ΝΙΚΟΛΕΤΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
  5. ΖΑΝΝΑΚΗ ΛΑΣΚΑΡΩ του Ιωάννη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ   

  1. ΑΝΤΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΕΡΤΗΣ του Νικολάου
  2. ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΗΣΑΙΑ του Αθανάσιος

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΡΑΜΑΣ   

  1. ΕΜΦΙΕΤΖΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του Συμεών
  2. ΤΣΟΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Βασιλείου
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Δαμιανού
  4. ΤΣΑΝΙΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ιωάννη
  5. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του Ηρακλή

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ   

  1. ΜΙΧΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του Εμμανουήλ
  2. ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  3. ΖΑΒΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
  4. ΧΑΛΚΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ
  5. ΤΕΝΤΟΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ιωάννη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΒΡΟΥ   

  1. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Δημητρίου
  2. ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη
  3. ΜΠΑΔΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
  4. ΚΙΣΣΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Γεωργίου
  5. ΚΕΦΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΒΟΙΑΣ   

  1. ΚΡΟΝΤΗΡΗ ΜΑΡΙΝΑ του Γεωργίου
  2. ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Γεώργιος
  3. ΓΛΥΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου
  4. ΡΕΓΚΟΥΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Θεοδώρου
  5. ΜΟΣΣ ΕΒΕΛΙΝΑ ΓΕΩΦΡΑΝΑ του Ντόναλντ
  6. ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Περικλέους

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ   

  1. ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παντελή

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΚΥΝΘΟΥ   

  1. ΤΣΑΓΓΑΔΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΛΕΙΑΣ   

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Άγγελου
  2. ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στεφάνου
  3. ΠΟΛΕΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παναγιώτη
  4. ΒΟΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Πέτρου
  5. ΓΚΙΩΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Αυγερινού

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ   

  1. ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεώργιος
  2. ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Σταύρου
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα
  4. ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του Χρήστου
  5. ΚΑΡΑΣΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου
  6. ΘΩΜΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   

  1. ΣΤΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
  2. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
  3. ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΑ του Ιωάννη
  4. ΤΖΩΡΑΚΟΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου
  5. ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Εμμανουήλ
  6. ΦΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του Μιχαήλ
  7. ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
  8. ΜΠΟΛΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ηλία
  9. ΦΑΝΤΑΟΥΤΣΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Ευάγγελου
  10. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Περικλή

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ   

  1. ΡΕΣΒΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου
  2. ΓΟΡΓΟΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Γεωργίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   

  1. ΕΜΦΙΕΤΖΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του Συμεών
  2. ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ευάγγελου
  3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΖΩΗ του Γεωργίου
  4. ΜΕΛΕΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστος
  5. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΡΩΜΥΛΟΣ του Σωτηρίου
  6. ΠΑΙΤΑΡΗ ΑΝΝΑ του Αθανασίου
  7. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του Γεωργίου
  8. ΤΡΙΚΕΡΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Μιχαήλ
  9. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αντωνίου-Χρήστου
  10. ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
  11. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΡΑΙΣΑ του Γεωργίου
  12. ΑΝΝΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη
  13. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του Δρόσου
  14. ΑΓΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
  15. ΚΑΣΦΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του Σπυρίδωνος
  16. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του Βασίλειος
  17. ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αντωνίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   

  1. ΠΕΤΣΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παρασκευά
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του Ιωάννη
  3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
  4. ΚΟΥΡΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του Νικολάου
  5. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του Μιχαήλ
  6. ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του Κωνσταντίνου
  7. ΤΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ηλία
  8. ΠΣΕΝΙΤΣΝΑΓΙΑ ΑΝΝΑ του Νικολάου
  9. ΝΤΑΠΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ   

  1. ΓΟΡΓΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  2. ΜΠΕΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Θρασύβουλου
  3. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου
  4. ΦΛΑΜΠΟΥΡΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Λάμπρου
  5. ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του Αντωνίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ   

  1. ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
  2. ΤΣΑΒΔΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  3. ΡΑΜΠΟΤΑ ΑΡΕΤΗ του Γεωργίου
  4. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Δημητρίου
  5. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Πέτρου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ   

  1. ΣΤΡΑΤΟΜΗΤΡΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του Ηλίας
  2. ΛΑΠΠΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του Αθανασίου
  3. ΤΣΙΑΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Δημητρίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ   

  1. ΧΑΤΖΗΜΑΓΚΑ ΖΩΗ του Θεοδώρου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ   

  1. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη
  2. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου
  3. ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Χαράλαμπου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ   

  1. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεώργιος
  2. ΜΠΙΣΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Γερασίμου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΙΛΚΙΣ   

  1. ΠΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
  2. ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Κωνσταντίνου
  3. ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Δημοσθένη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ   

  1. ΚΙΟΣΚΕΡΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ του Γεωργίου
  2. ΚΟΣΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ηλία
  3. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  4. ΚΑΠΟΥΣΙΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αναστασίου

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ   

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αναστάσιος
  2. ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
  3. ΠΙΠΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοχάρη
  4. ΧΑΛΑΝΔΡΗ ΜΑΡΙΑ του Ηλία
  5. ΜΠΕΧΛΗ ΜΑΙΡΗ του Αθανασίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ   

  1. ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Στυλιανός
  2. ΛΥΒΙΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Νικολάου
  3. ΜΠΑΤΖΑΚΑ ΛΕΥΚΗ του Ιωάννη
  4. ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ
  5. ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα
  6. ΣΠΥΡΟΥ ΔΑΦΝΗ του Λουκά

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ   

  1. ΜΑΚΕΔΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Χρήστου
  3. ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ   

  1. ΕΜΦΙΕΤΖΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του Συμεών
  2. ΓΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  3. ΓΚΕΡΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου
  4. ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Κωνσταντίνου
  5. ΜΠΑΡΜΠΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου
  6. ΣΙΟΥΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Γεωργίου
  7. ΖΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ιωάννη
  8. ΣΙΜΙΤΣΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Εμμανουήλ
  9. ΤΖΗΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χαρίσιου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ   

  1. ΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
  2. ΖΑΝΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Γεωργίου
  3. ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Γεωργίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΣΒΟΥ   

  1. ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου
  2. ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΕΛΕΝΗ του Ευαγγέλου
  3. ΠΕΤΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ   

  1. ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Σπυρίδωνος

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ   

  1. ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  2. ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΑΓΓΕΛΑ του Αποστόλου
  3. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
  4. ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Τριαντάφυλλου
  5. ΒΕΡΓΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ   

  1. ΨΑΡΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΜΑΛΑΜΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ηλία
  3. ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αντωνίου
  4. ΜΑΝΩΛΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΛΑΙΡΗ του Νικολάου
  5. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
  6. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γρηγορίου
  7. ΒΕΡΓΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΞΑΝΘΗΣ   

  1. ΜΑΚΕΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  2. ΤΣΙΒΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
  3. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα
  4. ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ευαγγέλου
  5. ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αντωνίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΛΑΣ   

  1. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του Σάββα
  2. ΑΡΟΥΤΙΟΥΝΙΑΝ ΙΡΜΑ ΕΙΡΗΝΗ του Ράφαελ
  3. ΤΣΙΛΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΟΛΟΣ του Μανούσου
  4. ΜΑΛΤΑΜΠΕ ΘΕΟΔΩΡΑ του Αλέξανδρου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΙΕΡΙΑΣ   

  1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του Γεωργίου
  2. ΝΤΑΛΑΜΠΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
  3. ΝΤΕΡΜΠΕΝΤΕΡΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ του Αθανασίου
  4. ΝΑΡΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
  5. ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αθανασίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ   

  1. ΧΑΛΚΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σπυρίδωνος Ιωάννη
  2. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του Θεόδωρου
  3. ΝΤΟΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαρίση

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΕΘΥΜΝΗΣ   

  1. ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
  2. ΒΑΜΒΟΥΚΑ ΜΑΡΙΝΑ του Γεωργίου
  3. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του Πέτρου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΟΔΟΠΗΣ   

  1. ΤΟΜΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Χρήστου
  2. ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ του Δημοσθένη
  3. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοδώρου
  4. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΑΜΟΥ   

  1. ΜΑΡΚΕΖΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του Χαράλαμπου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ   

  1. ΝΤΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
  2. ΚΟΥΤΖΙΑΒΑΣΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ζαχαρία
  3. ΠΡΑΠΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σάββα
  4. ΚΟΥΚΛΙΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Ιωάννη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ   

  1. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου
  2. ΤΣΙΟΥΦΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παναγιώτη
  3. ΜΠΑΛΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Γρηγορίου
  4. ΠΙΤΣΙΑΒΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Αθανασίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ   

  1. ΖΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπυρίδωνος
  2. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
  3. ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Αθανασίου
  4. ΤΑΤΑΚΗ ΑΔΡΙΑΝΗ του Αντωνίου
  5. ΓΟΥΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ   

  1. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πέτρου
  2. ΓΙΟΦΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Θεοφάνη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΩΚΙΔΑΣ   

  1. ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευσταθίου
  2. ΜΠΕΧΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Κωνσταντίνου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   

  1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ζαχαρία
  2. ΛΑΓΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Άγγελου
  3. ΓΚΕΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  4. ΚΑΖΑΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ιωάννη
  5. ΣΚΡΕΠΕΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Δημητρίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΝΙΩΝ   

  1. ΤΣΟΥΧΛΑΡΑΚΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του Θεμιστοκλή
  2. ΜΥΓΙΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του Μάρκου
  3. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
  4. ΝΤΟΥΚΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ ΙΩΑΝΝΑ του Μανούσου
  5. ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του Επιμενίδη
  6. ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Σταύρου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΙΟΥ   

  1. ΤΑΟΥΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κυριάκου
  2. ΜΑΝΕΣΗ ΜΑΡΙΑ του Ευσταθίου

 

Μετάβαση στο περιεχόμενο